Hikayemiz

"İKİ İNSAN BİRBİRİNE AŞIK OLDU."Aslında bu söz tam anlamıyla markamızı ifade ediyor. “Evleniyorum.” dediğiniz anda bizi bulmanız için yola çıktık. Amacımız her gelinin “All About Bride” markasından bir parçasının olması. Mutlu, huzurlu bir hazırlık sürecinin siz sevgili gelin adayları için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple de markamızın gelinlerini daha az stresli daha çok planlı hale getirmek istedik. “All About Bride” markasından satın aldığınız her şey size özel.

Hedef kitlemiz gelin adayları olduğu kadar gelinin yakın çevresi de. Çünkü bu kutunun çok güzel bir hediye seçeneği olduğunu düşünüyoruz.Ayrıca markamızdan aldığınız her üründe Darüşşafaka’da eğitim gören bir çocuğa yardımda bulunmuş olacaksınız.  Selin Kuseyri  Merhaba ben Selin Kuseyri.

”All About Bride” markasının kurucusuyum. İTÜ ve SUNY üniversitelerinde ekonomi alanında eğitim aldım. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi’nde “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” alanında yüksek lisans yaptım. Üç yıllık özel sektördeki tecrübemin ardından 2014 yılında evlendim.   Marka kurma serüvenim evlilik aşamasında fark ettiğim eksikliklerle kafamda oluşmaya başladı. Bu aralıkta kendi edindiğim düz beyaz bir defterle gelin ajandası oluşturmaya çalıştım. Ama nereye ne yazsam, ne eklesem, nasıl oluştursam soruları beni o sıkışık dönemde açıkçası çok zorladı. Bu defterden istediğim verimi alamadım. Türkiye’de hazırlandığım düğünüme yurtdışından parçalar almak zorunda kaldım. Çünkü bana özel bir günde bana özel olan ürünlerle hazırlanmak istiyordum. Evliliğe hazırlık sürecim bana bir iş alanı yarattı. Evlendikten sonra bununla ilgili bir girişimde bulundum. Bu anlamda çeşitli araştırmalar yaparak bir oluşum sürecine girdim.

İlk olarak yakın arkadaşım- ortağımla birlikte 2015 yılında “Monamie” adında bir marka kurduk. Türkiye’de bir ilk olan Türkiye’deki evlilik süreçlerine uygun Türkçe bir içerik oluşturduk. Bunun yanı sıra Türk örf ve adetlerine göre ajandamızı geliştirdik. Markamız o dönem için hedeflerine ulaştı. Bir ilk olmanın karşılığını da o dönem güzel geri dönüşlerle aldık. Daha sonrasında benzerleri piyasaya çıktı. Bu işe öncülük etmiş olmakta başarının bir yansıması olduğunu düşünüyorum. Bu ilk oluşumda yer almak beni oldukça tatmin etti. Fakat o süre zarfında hamile olduğumu öğrendim ve devamında da çocuğumun büyümesini kaçırmamak adına ara vermek durumunda kaldım. Şimdi iki yaşında Kerem adında bir oğlum var. 

2018 yılının ortalarına doğru benimle aynı görüşe sahip, aynı iş için uğraşan sevgili Neslihan Hoşcan ile yollarımız kesişti. Fikirlerimizin birleştiği noktada iş ortaklığımız oluştu. Birlikte “All About Bride” markasını meydana getirdik.

'' Hayalini kurduğunuz o günde biz de varız.''Neslihan Hoşcan  Merhaba ben Neslihan Hoşcan.

‘’Lavin Event Production & Design‘’ markasının kurucusu aynı zamanda “All About Bride” markasının ortağıyım. Marmara Üniversitesi “Orta Kademe ve Yöneticilik” eğitimimin ardından  İstanbul Üniversitesi “İthalat ve İhracat” alanlarında eğitim hayatımı tamamladım.

 2000 yılından itibaren içinde bulunduğum özel gün planlama ve organizasyon sektöründeki tecrübelerimden yararlanarak 2014 yılında “Lavin Event Production & Design” adını verdiğim kendi şirketimi kurdum. Lavin Event sayısız ulusal ve uluslararası fuarlara katılmıştır. Organizasyonlarımızda yaratıcılık,yenilik ve çeşitlilik  en büyük motivasyonumuz oldu. Evlenecek çiftlerimin ve organizasyon sahibi müşterilerimin birçok özel yolculuğuna eşlik ettim.Doğum günlerini, düğünlerini ve kurumsal organizasyonlarını onların istekleri doğrultusunda belirlemek başlangıç noktamızı oluşturmaktadır.Bununla birlikte işime kendi hayal gücümü ve ekibimin emeklerini de katarak birçok organizasyon ve daveti hayata geçirdik. Halen de bunun için motivasyonumuz yüksek bir şekilde çalışmaktayız.

 Bu organizasyonları düzenlerken özellikle evlenecek çiftlerimin kendilerini değerli hissetmeleri için kişisel ürün üreticileriyle bir araya geliyoruz. 

Gelinlerimizin bu en özel günlerinde kullanacakları parçaları bir araya getirmek için çok fazla zaman kaybettiklerini gözlemledim.Bu konuda onların yükünü hafifletmek amacı ile bir çözüm yolu ararken sevgili Selin Kuseyri ile bir araya geldik. “All About Bride‘’ markası ile birlikte gelinlerimizin en temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir kutu oluşturduk. 

All About Bride & Lavin Event’in elele yürüdüğü bu yolda sizin en güzel günlerinizde yanınızda olmak en büyük dileğimiz ve mutluluğumuz olacaktır.