SİTE KULLANIM KOŞULLARI

 

İnternet sitemizi kullanmadan önce “Kullanım Koşulları”nı dikkatlice okumanız rica olunur. İnternet sitemizi kullanmak ve alışveriş yapmak ile 18 yaşından büyük olduğunuzu, sözleşmeyi okuduğunuzu, ve sözleşme şartlarını kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

  

www.allaboutbride.com.tr internet sitemizdeki tüm sayfalar adresindeki Selin Kuseyri ve Neslihan Hoşcan şahıs ortaklığı şirketinin malıdır ve bu şirket tarafından yürütülür.

 

Allaboutbride.com.tr web sitesi üzerinde sunduğu ürün ve hizmet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Firma bu hizmetlerden, teknik arıza dışı yararlanılacağını taahhüt eder.

 

Yargı/Dava Yeri:

 

İşbu Sözleşme’nin uygulanma ve/veya yorumlanmasında oluşucak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcre Daireleri yetkilidir.

 

 

Sipariş ve Ödeme:

www.allaboutbride.com.tr internet sitesinde tüm Visa/Mastercard kredi kartlarını kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartları ile yapılan ödemeler (IYZICO) sistemi ile online olarak gerçekleştirilmektedir. 

 

www.allaboutbride.com.tr internet sitesinde yer alan ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.  Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz onaylanarak kargoya verilmektedir. 

Ödemenizin gerçekleştirilmesi ile ilgili herhangi bir sorun oluşursa, ödeme sayfasında kullanıcılar sorun ile ilgili bilgilendirilir. 

 

Kargo ve Teslimat:

 

www.allaboutbride.com.tr internet sitesinden satın aldığınız ürün/ürünleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra PTT kargo tarafından belirtilen teslimat adresine teslim edilecektir.

 

Ürünlerin teslimat süresi ürünlerin gideceği adrese bağlı 1-3 gündür. Ürünlerin faturası kargo ile birlikte gönderilmektedir. 

 

Fatura; kargo ile gönderilecektir.

 

Sipariş İptali

 

Sipariş iptali, sipariş verildikten sonar 24 saat içerisinde yapılabilir. Sipariş iptalini kargoya verilmeden yani, size “siparişiniz bize ulaştı” mesajı iletildikten sonra

 ve size “siparişiniz yola çıkmıştır” mesajı iletilmeden önce yapabilirsiniz. Sipariş iptali için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. 

 

 

 Ürün ayıplı olmadığı sürece kişiye özel hazırlanmış ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır.

Değişim veya iletişim için 05377822932 telefon numarasına veya [email protected] mail adresi üzerinden iletişime geçilmelidir.

 

Kişiye özel ürünler dışındaki tüm ürünlerde 7 iş günü içerisinde değişim yapılabilir.

 

Ürün iadesi belirtilen süre zarfında fatura ile yapılabilir. Ürünün hiç kullanılmamış ve zarar görmemiş olması zorunludur. Kullanılamn veya zarar görmüş ürünlerde değişim ve iade yapılmamktadır.

 

Ürün İadesi

 

Ürün teslim alındıktan en geç 7 iş günü içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. 

İade bildiriminin ürün teslim alındıktan 7 iş günü içerisinde, [email protected] adresine e-posta aracılığı ile yapılması gerekmektedir. 

İade işleminin başlayabilmesi için ürünü faturası ile birlikte Hürriyet mahallesi. Hudut sokak no 177/d Kağıthane. adresine kargo edilmesi gerekmektedir. İade kargo ücretleri iade eden kişi tarafına aittir. 

 

İade Koşulları

                                                 

Kullanılmış, yıkanmış, hasar görmüş ve yeniden satılabilirlik özelliği yitirilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

 

Özel tasarım (kişiye özel) olan ürünler iade alınmayacaktır. 

 

İade onaylandığında alıcının kayıtlı mail adresine e-posta ile ulaşılarak, kredi kartı ile ödeme yaptığı hesaba bedel yatırılır. İade süreci iade bildirimi itibariyle 7 iş günü içerisinde başlar.

 

İade kargo ücretleri kullanıcıya aittir.

 

İade adresi:

Hürriyet mahhallesi. Hudut sokak no 177/d Kağıthane.